O nás
Proč byste měli zavítat právě k nám

Trvalo nám několik let, než jsme naše zkušenosti z několika provozů přetavili v sílu, která nám ve spolupráci s našimi nejbližšími umožnila otevřít náš první vysněný podnik. 

Máme rádi jednoduché funkční a kvalitní produkty, které Vám nyní rádi servírujeme. Nabízíme také speciality, které nejdou svou myšlenkou úplně s davem. Proto u nás najdete například excentrickou kávu z brněnské pražírny Rebel Bean, zaručenou italskou kávovou kvalitu Filicori, ojedinělé toasty z máslového chleba Artisan s méně rozšířenými ingrediencemi: hruškami, nivou, prosciuttem, rukolou (levný eidam a šunkový salám u nás nenajdete), nebesky dobré vegan friendly dorty, piva z malých pivovarů, entusiasmem nabité čepované nealko Mate Nero v letní čase. Zajímavá je také sezónní nabídka vín a chlazených i teplých nealko nápojů (domácí limonády Cristofair, mošt, horká čokoláda a kakao, melta a bezkofeinová káva).

Magnet je také prostor pro umělecké realizace. Začátkem každého měsíce otvíráme vernisáží novou výstavu maleb, fotografií, nebo objektů součásného uměleckého designu. Občas uspořádáme unplugged koncert, autorské čtení, storytelling nebo projekci. Každou středu si u nás můžete zahrát oblíbený PubQuiz. Aktuální informace hledejte na našem FB https://fb.com/MagnetCafeBrno